Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

Hojdacia doska

Kreslá pre bábätká

Kreslá

Závesná hojdačka kvapka

Macaron vankúše

Sledujte nás na Instagrame

Novinky z dielne Bobojca

Hor sa do prírody!
Hor sa do prírody!

Vidíme veľmi frustrujúce výsledky nedávnej štúdie, v ktorej sa meral čas detí strávený vonku. Nižšie spomenuté otázky boli položené 12000 rodičom. Z odpovedí vysvitlo, že deti trávia vonku menej ako polovicu času, než trávili ich rodičia.

Soľ - prospešný všeliek
Soľ - prospešný všeliek
Mnohí ju poznajú, ale len málokto ju používa. Je to najcharakteristickejšie pre priaznivé účinky soli, ktoré sú oveľa širokospektrálnejšie, ako by sme si mysleli. Soľ je riešením mnohých príznakov, ale v mnohých prípadoch lieči samotný problém. Prečo jej napriek tomu nevenujeme väčšiu pozornosť?
Príbeh kresiel, predchodcov sedacích vakov
Príbeh kresiel, predchodcov sedacích vakov

Sedacie vaky nie sú iba miestom na sedenie, ktorého náplň tvoria polystyrénové guličky. Sedací vak je akýkoľvek textilný výtvor, ktorý je naplnení niečím drobným. Môže to byť proso, soľ, ľanové semienko, fazuľa, listy, pleva, seno, višňové kôstky atď.

 Výrobky pre bábätká - výrobky a doplnky pre dojčatá, mamičky, deti a dospelých

Na našej stránke nájdete užitočné doplnky a sedacie vaky, najmä pre deti, od prvých okamihov až po prah dospievania.
Vodeodolné slintáčiky pohlcujúce sliny pomáhajú najmenším a ich mamičkám v náročných dňoch prerezávania zúbkov a sú tiež módnym doplnkom v šatníka drobčekov.
Roztomilé soľné vankúše s liečivými bylinkami a špaldové sovy pomáhajú všetkým vekovým skupinám zmierniť nepríjemné príznaky prechladnutia, bolesti uší a alergií a pomôcť im zdravo spať.
Závesné hojdačky, hojdacie kvapky môžu byť vynikajúcimi nástrojmi na rozvoj pohybu, zábavnými a hracími centrami v byte, na záhrade alebo dokonca tými najlepšími ležadlami.
V našej ponuke sedacích vakov si nájdu deti aj dospelí kúsky, ktoré sa im páčia najviac, nezabudli sme však ani na bábätká.
Naše výrobky sú jedinečne vyvinuté, majú za sebou veľa času a skúseností, aby sme mohli ponúknuť čo najlepšie produkty.