Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

Často kladené otázky

Čo znamená, že je možné produkt predobjednať?
Je to úplne normálne, keďže fungujeme ako manufaktúra. V takomto prípade vyrábame produkt na objednávku. Pokojne si ho objednajte, dorazí vám včas.

Ako postupovať, ak sa mi produkt nepáči?
Žiadny problém, keďže ako zodpovedný e-shop dodržiavame zákonnú 14-dňovú povinnosť vrátenia produktu, pretože vieme, že pri objednávke online si nemôžete produkt pozrieť.

Koľko záruky platí na produkty?
Na naše výrobky ponúkame záruku v dĺžke 1 rok odo dňa prevzatia produktu. Záruka sa vzťahuje na chyby, ktoré súvisia s materiálom alebo výrobu, tj. pretrhnutie nite. Záruka sa nevzťahuje na nezodpovednú manipuláciu, problémy s praním, nesprávnym skladovaním, tesnosťou náplne ... atď.

Ako postupovať, keď chcem platiť bankovým prevodom?
Ak sa rozhodnete pre platbu bankovým prevodom, budete musieť postupovať podľa pokynov v e-maile. Nezabudnite uviesť číslo objednávky do políčka pre príjemcu, aby sme vašu platnu mohli ľahko identifikovať.

Kde a ako sa vyrábajú produkty? 
Výrobky sú 100% vyrobené v Maďarsku s domácim dizajnom a výrobou. Vedenie spoločnosti má úplnú kontrolu nad výrobou, čím zaisťuje maximálnu spokojnosť našich zákazníkov. Medzi princípy spoločnosti patrí kvalita, z ktorej nikdy nepúšťame a pokiaľ ide o naše produkty, nie je pre nás prijateľný žiadny kompromis.

Máte otázku, na ktorú ste nedostali odpoveď? Kontaktujte nás na jednom z možností, ktorí nájdete v časti kontakt alebo nám napíšte na sociálnej sieti, kde zaručujeme rýchlu odpoveď.