Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!
84.90€
Množstvo:ks

Cocoon hojdacia kvapka závesná rifľová - modrá

84.90€
Materiál:
Džínsovina
Odporúčaný vek:
0-99
Množstvo:ks
Jednotková cena: 84.90€/doboz
Dostupnosť: Predobjednávka
Cena za dopravu 7.58€
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
V pohodlnej rifľovej hojdacej kvapke sa môžete hrať, hojdať, uspávať alebo čo len chcete ...

Recenzie

K tomuto produktu ešte nebola napísaná žiadna recenzia.

Popis:

RIFLOVÉ -nohavice, -šaty, -sukne, -tašky, -dekoračné vankúše. Čo vám ešte napadne? Nám EŠTE: SEDACÍ VAK Z RIFĽOVINY! Doma ho testujeme už mesiace a musíme povedať, že jednou z našich najobľúbenejších hojdacích kvapiek sa stala práve táto, vyrobená z rifľoviny.
Príjemná farba a jedinečná štruktúra džínsov sa perfektne hodí do každej detskej izby alebo obývacej izby. 

Hojdacia kvapka je hviezdnym produktom Bobojca a hojdacia kvapka z rifľoviny je najobľúbenejším produktom v katórií závesných hojdačiek. Vytvorili sme verziu pre mládež, dospelých, aby sa mohli hojdať ešte pohodlnejšie pri čitáni knihy alebo hraní videohier ... alebo len tak odpočívať. Samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na rozvoj pohybových zručností a bezstarostnú zábavu a šantenie, ak hojdačku využívajú aj mladší členovia rodiny!

Závesné hojdacie kvapky sú vyrábané s dlhoročnými skúsenosťami, individuálnym dizajnom, veľkou starostlivosťou a pozornosťou.


V čom sa líši zážitok naproti tradičným izbovým hojdačkám?

  • Hojdacia kvapka Bobojca rozvíja u detí zmysel pre rovnováhu a koordináciu pohybu - podobná závesná hojdačka je súčasťou väčšiny domčekov pre deti, resp. sa používa aj v centrách rozvoja pohybu, najmä na terapiu senzorickej integrácie podľa Ayres.
  • keďže sa pohybuje nielen dopredu-dozadu, ale vo všetkých smeroch, ponúka väčší zážitok ako „tradičné” hojdačky
  • dá sa pripevniť na strop v interiéri, ale dá sa dokonca priviazať na strom vonku. Je dôležité zaobstarať si na zavesenie otočný háčik na boxovacie vrece alebo karabínu, aby to deťom neprekážalo!
  • pre väčšie pohodlie sme vytvorili sedací vankúš, ktorý farebne a ladí s vonkajším poťahom (naplnený antialergénnymi polystyrénovými guličkami, nie drťou, ale s čistými a kvalitnými guličkami), ktorý je možné z hojdačky odstrániť a poťah sa dá odnímať v záujme ľahšieho čistenia.
  • hojdačka je vyrobená z najsilnejšej pruhovanej látky, ktorá je mimoriadne odolná
  • používanie do 3 rokov si vyžaduje dohľad, pretože prevedenie neumožňuje nechať drobca v hojdačke bez rodičovského dozoru!!
  • dizajn, jedinečná forma a obľúbenosť rifľového materiálu osvieži každý byt, obývaciu izbu, detskú izbu, záhradu, krytú terasu

Perfektné miesto na hru a útulný „kútik“ NIE JE len pre najmladších členov rodiny.

Čo to znamená?

Hojdačka má jedinečnú veľkosť, aby mohol intenzívne zaťažil aj dospelý človek. Zákazník musí teda zabezpečiť správne upevnenie, ak je možnosť môžu sa v hojdacej kvapke hojdať aj rodičia so svojimi bábätkami, respektíve detičky môže používať svoju milovanú hojdačku mnoho rokov.

Podľa našich skúseností je hojdanie v dojčenskom veku úžasný a upokojujúci pocit v prípade bolesti bruška. V hojdacej kvapke sa upokojí aj dieťa, ktoré dovtedy doslova revalo.

Výhody a využiteľnosť hojdacej kvapky z rifľoviny:
Odporúčaná veková skupina je samozrejme 0-99 rokov! Dizajn a šitie zostali nezmenené. Novinka je len materiál, teda rifľovina, ktorá v sebe skrýva viac možností! Rozvoj pohybových zručností pre najmenších, možnosti moderného vybavenia domácnosti pre staršiu vekovú skupinu!

Neskôr skvelý kútik na upokojenie ... ale v spoločnosti kamarátov, centrum zábavy :)

Nielen v školskom veku, ale aj v dospelosti je dobré si trochu oddýchnuť od hlučného sveta, počúvať hudbu a čítať.

Táto hojdačka určite nebude zapadať prachom na hornej poličky skrine, takže dokonale zapadne do sveta výrobkov Bobojca.

Súčasťou balenia je 1 hojdačka s príslušným sedacím vankúšom, 2 metre lana na zavesenie.
Veľkosť: dĺžka 170 cm, šírka 80 cm a priemer vankúša 70 cm.

Nosnosť: 180 Kg

Veľkosť a hmotnosť: 170 x 80 cm; 3,5 kg