Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

JEANS COLLECTION

Radi by sme Vám predstavili Bobojca JEANS COLLECTION. Minulý rok sme v dielni Bobojca usilovne pracovali na vytvorení nového produktového radu. Myslíme si, že sa nám podarilo vytvoriť kolekciu, ktorá osloví každého. Kategória sa bude neustále rozširovať o nové produkty, nebudú chýbať džínsové kreslá, hojdacie dosky v nových farbách, dekoračné vankúše a mnoho ďalších prekvapení. V rovnakom čase sa objaví aj nové logo, ktoré bude v budúcnosti označovať výrobky JEANS COLLECTION. Hľadajte správny štítok, ktorý je zárukou kvality Bobojca:
 

Zoradiť podľa:

Prečo práve džínsy? 

Z rifľoviny boli vytvorené rôzne veci. V posledných mesiacoch sme veľa premýšľali, čím by sme mohli okoreniť a spestriť našu ponuku. Hoci je aj teraz stále farebná a deti milujú nádherné odtiene. Chceli sme však ešte väčšiu ponuku do obývačky alebo mládežníckej izby. 

Uvažovali sme o rôznych textíliách, nakoniec to bolo ako blesk z jasného neba: rifle sú nezničiteľné, príjemné na dotyk, 100% bavlna - prírodný materiál, vďaka svojmu tkaniu sa netrhajú alebo takmer netrhajú, ich minimálna pružnosť sľubuje ešte väčšie pohodlie.

Výroba je skutočná výzva, pretože rifľový materiál je potrebné  obrúsiť do správneho odtieňa, čím sa látka do istej miery stiahne. Ale počiatočné ťažkosti sa nám podarilo prekonať, prvé kúsky boli na svete a zverili sme ich deťom. Nepoznáme kritickejších testujúcich ako sú deti :D

Pokojne môžeme povedať, že sme sa rozhodli veľmi dobre! Naše farby v obývačke veľa viac ladia s rifľovinou, deti ich majú veľmi rady a je pre nás oveľa pohodlnejšie, ak si chcem vytvoriť hniezdočko pokoja!

Ale tu sme sa ešte nezastavili, vyrobili sme sedací vak a samozrejme z rifľoviny vyrobiť viac výrobkov a sedacích vakov!