Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!
84.99€
Množstvo:ks

Montessori hojdacia doska - veľká

84.99€
Materiál:
Drevo
Veľkosť a hmotnosť:
120*36*21 cm, 5kg
Množstvo:ks
Dostupnosť: Na sklade
Cena za dopravu 7.94€
Priemerné hodnotenie: 1

Na prvý pohľad jednoduchá, ohnutá doska, ale milión možností na každodenný život pre celú rodinu!

Montessori balančná hojdacia doska dorazila aj do dielne Bobojca!

Recenzie

5.00
1 ohodnotenie
1
0
0
0
0
19/04/Mon, 19 Apr 2021 15:14:31 +0200 -
Po dlhom uvažovaní sme si zakúpili balančnú hojdačku. Je to skvelá pomôcka na cvičenie nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Hojdačka by určite nemala chýbať v žiadnej domácnosti.

Popis:

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že v rohu je pohodených množstvo hračiek, no vaše dieťa sa predsa celý deň hrá s konárom alebo kamienkami, ktoré našlo počas prechádzky?

Alebo ste ho už niekedy obdivovali, že akonáhle v okolí nie sú žiadne pomôcky, sadne si do lavóra a oduševnene sa hrá na piráta?
S hojdacou doskou Bobojca z toho môžete urobiť súčasť každodenného života! 

Hojdačka, most, prekážková dráha, tunel, šmykľavka, čln, váhová hojdačka a takto by sme mohli donekonečna vymenúvať, na čo všetko túto hojdaciu dosku využilo naše dieťa, odkedy zdobí našu obývačku!

A prečo pre celú rodinu? Pretože každý si nájde formu pohybu, v ktorej môže hojdacia doska najviac pomôcť. Staršie deti môžu na nej robiť celý rad gymnastických cvičení. Dajú sa na nej vymýšľať rôzne posilňovacie úlohy a joga cviky.

Táto Montessori pomôcka dokonale rozvíja pohybovú koordináciu, koncentráciu, je nevyhnutná pri cvičeniach pre správny motorický vývoj dieťaťa, pomáha rozvíjať viacsmernú pozornosť, rovnováhu a podporuje rozvoj správneho držania tela. Je to kreatívny doplnok aj pre senzomotorické cvičenia!

Naolejované alebo lakované prevedenie je príjemné na dotyk a dostupné v dvoch veľkostiach.

Zvláštnosťou drevené hojdačky je, že má na oboch koncoch silné lano z prírodného materiálu, ktoré pomáha pri používaní, upevňovaní alebo premiestňovaní!

Ručne vyrábaný produkt z Maďarska!

Rozmery: 120*36*21 cm