Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

O nás

Cieľom našej rodinnej manufaktúry je prostredníctvom našich vynikajúcich odborných znalostí a skúseností znásobiť radostné a bezstarostné chvíle a uľahčiť každodenný život mamičiek a detičiek od prvých dní až po dospievanie. V našom e-shope nájdete širokú škálu rôznych výrobkov pre bábätká, ale nezabudli sme ani na tie väčšie!

Naše slintáčiky absorbujúce sliny, pomáhajú tak Drobcom a Mamičkám zachovať si pocit pohodlia a okrem toho sú aj módnym doplnkom.
Ručne vyrobení Liečiví kamaráti (jedinečné aplikované soľné vankúše) v tvare sovy pomáhajú celej rodine zmierniť nepríjemné príznaky v prípade prechladnutia, infekcií uší, alergií, astmy.

Závesná hojdacia kvapka pomáha relaxovať, utíšiť sa a upokojiť deti, od prvej minúty až po dospievanie.
Našťastie v našej rodine nie je núdza o bábätká, mohli sme vyskúšať, z čoho majú radosť, s čím sa radi hrajú a čo im vyčarí iskru v očiach. A nejde len o hru, pre nás je veľmi dôležité, aby každý z našich produktov aj pomáhal. 

Od prvého okamihu až po dospievanie. Zmiernite nepríjemné príznaky, zlepšite pohyb, pohodlie. Toto sú najdôležitejšie aspekty našich výrobkov, ktoré sú vyrobené s veľkou láskou.