Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!
42.23€
Množstvo:ks

Podložka na hranie - kosoštvorec

42.23€
Materiál:
Textil
Odporúčaný vek:
0-4
Množstvo:ks
Dostupnosť: Na sklade
Cena za dopravu 6.79€
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Túto krásnu podložku na hranie je možné prerobiť na vak na hračky dva v jednom, takže môžete rozšíriť detskú izbu o skutočne praktický nástroj!

Určite budete mať vždy pekný poriadok!

Recenzie

K tomuto produktu ešte nebola napísaná žiadna recenzia.

Popis:

Dve veselé vzorované bavlnené poťahy a ľahká podšívka robia podložku na hranie dokonale mäkkou a navyše poskytujú vynikajúcu izoláciu. 

Šírka je 140 cm, takže sa na podložku zmestí naraz viac detí.

Výstupné body povrazov sme umiestnili do štyroch bodov kruhu s navíjačmi, takže je podložku jednoduché premeniť na vak, zvládnu to aj drobné ručičky!

Vďaka svojej šírke pohltí množstvo hračiek, a tak bude mať všetko svoje miesto. Už viac nemusíte zbierať zabudnuté kúsky z rôznych častí bytu. 

Ak ho budete používať len na ukladanie plyšových hračiek, dostanete mäkkú taburetku, na ktorej si môže dieťa pohodlne prezerať rozprávkovú knižku alebo pokračovanie v hraní. Stiahnutý vak môžete svoje obľúbené hračky ľahko vziať so sebou aj k babičke.

Po otvorení podložky sa fantázií medze nekladú, vedľa podložky na hranie môže byť bunker, jazero, mesto, miesto hľadania pokladu, stan atď. 

Ak je aj vo vašej domácnosti večným problémom, kam umiestniť množstvo hračiek, respektíve chcete doplniť detskú izbu užitočným doplnkom dva v jednom, ktorý krásne odráža svet detskej duše, zaobstarajte si hraciu podložku a vak na hračky od nás! 

S veľkou láskou sme Vám ju vyrobili z materiálov šetrných pre bábätká a deti, v Maďarsku.

Vzhľadom na šnúru si vyžaduje používanie podložky dohľad do veku 3-4 rokov. 

Rozmer:    140cm

Veľkosť: 140