Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

Sedací vak

Všetky naše sedacie vaky sú 100% polyesterové, vďaka čomu udržia aj väčšiu váhu, dlhodobo si zachovajú svoju farbu, sú odolné a ľahko sa čistia.
Zoradiť podľa:

Vďaka čomu je sedací vak Bobojca skutočne pohodlné a odolné?

Pri výrobe testovacieho sedacieho vaku som kvôli zníženiu nákladov vyskúšala širokú škálu výplní z polystyrénu z rôznych miest. Nakoniec som si vybrala skvelú fabriku, pretože u náplní sedacích vakov som si veľmi rýchlo uvedomila, že cena je priamo úmerná kvalite.

Takže vnútorný poťah vaku Bobojca, ktorý je vyrobený z odolnej a vodeodolného materiálu obsahuje niekoľko miliónov pravých polystyrénových guličiek veľkosti 2-4 mm. Guličky sú dostatočne tvrdé a odolné na to, aby ste výplň sedacieho vaku nemuseli mnohokrát nepríjemne doplňovať. Takže pri usadení sa do sedacieho vaku si môžete vychutnávať objatie množstva malých guličiek. Výplň optimálne podporuje chrbticu a krk.

Pohodlný, relaxačný sedací vak

V pohodlí vlastného sedacieho vaku sa môžete rozlúčiť s bolesťami krížov. Vďaka vlastnostiam polystyrénu zadržiavajúcim teplo absorbuje teplo vášho tela, takže si môžete oddýchnuť od dennej únavy v mäkkom, pohodlnom a teplom prostredí. Vonkajší poťah vaku Bobojca je ľahko odnímateľný a jednoducho sa čistí. Dokážeme ho vyrobiť vo všetkých farbách dúhy a dokonca je k dispozícii aj vo interiérovej verzii. 

V prípade detských sedacích vakov sme na boky vaku použili čalúnnickú látku zo 100% bavlny, ide o silnejšie tkané textílie, vďaka čomu sú sedacie vaky odolné!

Všetky sedacie vaky Bobojca sú šité so silnou, hrubou niťou, vďaka čomu si dlhodobo udržia svoj tvar a zostávajú odolné.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o našich sedacích vakov, tak sa vám určite bude páčiť náš článok na blogu!
 

Sedací vak pre väčších:
Dvojaká funkcia, kreslo a pohovka

Chcete pre svoj domov ľahký, mimoriadne pohodlný a zároveň odolný kus nábytku? Chcete prekvapiť svoje dieťa trendy sedacím vakom?

Dve vrstvy odolného poťahu
Odnímateľný, ľahko čistiteľný vonkajší poťah
Dve funkcie: možno vak použiť aj v sediacej a ležiacej polohe
Vnútro tvoria originálne, odolné polystyrénové guľôčky.
Sedacie vaky Bobojca sú už dlho testované u nás doma. Trvalo nám veľmi dlho experimentovať s krajčírskym vzorom, kvalitou a technikou, ktorá si už zaslúži miesto v predajni Bobojca.

Vak je vyrobená z dvoch vrstiev látky Vnútro je vodeodolný ľahký materiál, ktorý poskytuje dokonalú priedušnosť miliónom polystyrénových guľôčok, ktoré obsahuje. Prečo je to dôležité? Pri používaní sa guľôčky zlisujú, no vďaka dostatočnej priedušnosti látky sa rýchlejšie vrátia do pôvodného tvaru a dlhšie vydržia. Nie je teda potrebné tak často dopĺňať náplň ako do iných sedacích vakov. Vonkajším materiálom je obvyklý príjemný, mäkký, vysoko kvalitný polyesterový poťah, ktorý je odolný, a vďaka svojej úprave a dlhému skrytému zipsu ľahko sa odníma a čistí. V neposlednom rade sú dostupné v krásnych farbách.

Tvar sedacieho vaku Bobojca je dvojfunkčný!

Keď guľaté dno dopadne na zem, dostaneme pohodlné kreslo s operadlom, v ktorom si môžeme pohodlne oddýchnuť, s perfektnou oporou pásu a chrbta.
Ak si však ľahnete na chrbát, dostanete pohodlnú pohovku, v ktorom si môžete príjemne oddýchnuť, prečítať si knihu alebo si pozrieť dobrý film.
Ale ešte dôležitejšie a podstatnejšie je, že my v dielni Bobojca NEPOUŽÍMAME polystyrénovú drť, pretože tie sú často špinavé a neprinášajú očakávanú kvalitu, ktorá je pre nás dôležitá.

Všetky sedacie vaky Bobojca sú plnené snehovo bielymi, originálnymi polystyrénovými guličkami.

Rozmery:

Veľkosť: 80*80*90 cm
Objem: 370 litrov
 

Sedací vak pre najmenších: 
Pohodlné miesto na odpočinok pre vaše bábätko 

Sedacie vaky pre bábätká Bobojca odporúčame používať od veku deviatich mesiacov.

Pre svoje dievčatko alebo chlapčeka môžete vytvoriť pohodlný detský kútik alebo hniezdočko.

Vďaka roztomilým vzorom osvieži každý domov a dieťa môže vo vaku pohodlne oddychovať alebo sa hrať.

Zatiaľ čo mu čítate rozprávku je chrbát drobca v pohodlnej polohe.

Milióny mäkkých polystyrénových guličiek obklopujú chrbát drobca a optimálne podopierajú chrbticu, vďaka čomu je sedací vak Bobojca veľmi zdravým miestom na sedenie a odpočinok.
 
Materiál bočných strán sedacieho vaku je odolná čalúnnická látka. Keďže najmenší túžia po mäkkosti, sedací vak je vyrobený z odolného materiálu.

Vďaka spodnému zipsu je vonkajší poťah ľahko odnímateľný a čistiteľný.

Vnútro je vodeodolný ľahký materiál, ktorý poskytuje dokonalú priedušnosť miliónom polystyrénových guľôčok, ktoré obsahuje.

Prečo je to dôležité?

Pri používaní sa guľôčky zlisujú, no vďaka dostatočnej priedušnosti látky sa rýchlejšie vrátia do pôvodného tvaru a dlhšie vydržia. Nie je teda potrebné tak často dopĺňať náplň ako do iných sedacích vakov.


Ešte dôležitejšie je, že v dielni Bobojca NEPOUŽÍMAME polystyrénovú drť! Drť je často špinavá a nevyhovuje kvalitným očakávaniam, ktoré sú pre nás dôležité.


Všetky sedacie vaky Bobojca sú plnené snehovo bielymi, originálnymi polystyrénovými guličkami.

  • Rozmery: 60*50*35 cm
  • Objem: 60 litrov

Sedací vankúš
Super pohodlné sedací vak - taburetka do bytu?
Univerzálna sedací vak je dokonalý doplnok pre váš domov.

Okrem toho, že je farebnou škvrnou v byte alebo detskej izbe, je vďaka svojim sviežim farbám veľmi pohodlná. Veľa polystyrénových guličiek vo vnútri, poskytuje správnu oporu, správne držanie tela.
Pohodlný sedací vak na sedenie na zemi, čítanie, meditáciu alebo ako operadlo chrbta. Keďže nemá okraj, aj bábätko sa na ňom môže zabávať bez toho, aby sa náhle ocitlo na zemi. 

Ak máte doma psíka alebo mačiatko, určite bude ich obľúbeným vankúšikom sedací vankúš Bobojca.

Uložím vankúšov na seba môžeme zvýšiť výšku sedadla, hrať zoskupením farieb.

Rozmery:
Veľkosť: 70 cm priemer cm
Objem: 70 litrov