Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

Slintáčik pre bábätko

Zoradiť podľa:

Myšlienka slintáčika:

Po narodení mojej prvorodenej dcérky sa príznaky prerezávania zúbkov začali objavovať veľmi skoro. Kvôli stálemu slineniu som ju musela neustále prezliekať. Cítila som sa nepríjemne ako v období bolesti bruška. Bolo pre mňa nepríjemné neustále dbať o tom, aby som mala pri sebe podbradník, handričku na sliny a náhradné oblečenie. Ale nebolo tomu ináč ani u mojej druhej dcérky. Ale v tomto období som už začala premýšľať o tom, ako by som si mohla spríjemniť obdobie prerezávania zúbkov pomocou jedinečnej šatky pre bábätká. Svetlo sveta uzrela moja myšlienka slintáčika, mäkký, bavlnený, ale napriek tomu nepremokavý. A slintáčik Bobojca bol na svete. 

Výhody slintáčika:

Slintáčik Bobojca je vyrobený jedinečným spôsobom z troch vrstiev materiálu. Už samotný vonkajší materiál zo 100% bavlny absorbuje sliny vytekajúce z úst bábätka, ale stredný vodeodolný materiál zabraňuje styku slín s oblečením drobčeka. Vďaka vnútornému flísovému materiálu sú slintáčiky pohodlné a priateľské k bábätkám. Nepremokavé slintáčiky sú vybavené dvoma patentmi, vďaka tomu ich môže mamička a dieťatko používať v prechodnom období až do veku 3 rokov užívať ako detská šatka.

Dizajn slintáčika:

V období prerezávania zúbkov som sa snažila používať rôzne handričky, podbradníky, ale títo predchodcovia slintáčika boli väčšinou na zaväzovanie a vôbec nevyzerali esteticky. Vonkajšia vrstva zo 100% bavlny slintáčika Bobojca je rozmanitým doplnkom šatníka každého malého chlapčeka a dievčatka.