Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

Slintáčiky z tenkej látky | podbradník-šatka | šatka pre bábätko

S jarnou kolekciou! Okrem nových farieb a vzorov je špeciálnou vlastnosť týchto slintáčikov, že hoci sú vyrobené z 3 vrstiev materiálu, textílie sú ľahké, priedušné a dajú sa použiť aj v teplejších dňoch.

Nechcete, aby sa na hrudníku vášho bábätka objavili vyrážky spôsobené vysokou produkciou slín počas obdobia prerezávania zúbkov? V tom prípade vám odporúčame používať podbradník-šatku, známy ako slintáčik. Bude ho zaručene milovať aj váš drobček!

Zoradiť podľa:

Jarná kolekcia slintáčikov? Áno...

Slintáčiky sú veľkým pomocníkom v období prerezávania zúbkov nielen pre blaho najmenších, ale aj pre mamičky. Pri prerezávaní zúbkov sa zvýši produkcia slín. V tomto prípade sa môže oblečenie dieťaťa v priebehu sekúnd premočiť, následne skončí v koši na bielizeň, výsledkom čoho bude častejšie pranie. Slintáťiky navyše zabraňujú vzniku vyrážok na hrudníku dieťaťa od slín. Takže sa odporúča použitie slintáčika v období prerezávania zúbkov, aj celoročne, v zime aj lete. V našej jarnej kolekcii nájdete ultratenké slintáčiky s novými vzormi a bohaté na farby, ktoré vám v teplejších dňoch urobia vynikajúcu službu, alebo namiesto nich môžete na chladné jarné rána použiť aj malú šatku. Veľká ponuka farieb vám umožní zvoliť si vždy ten pravý kúsok na doladenie outfitu drobca.

Prečo je potrebný samostatný jarný-letný slintáčik?

V našej ponuke nájdete aj tenké, ultratenké a hrubé slintáčiky, takže si môžete vybrať typ, ktorý najviac vyhovuje aktuálnej sezóne. Je to dôležité, pretože dieťa nerado nosí v letnej horúčave klasický alebo hrubý slintáčik, pretože by mu v ňom bolo extrémne teplo, potilo by sa a mohlo by to spôsobiť popraskanie pokožky. Naše hrubé slintáčiky majú tiež extra vodeodpudivú vrstvu, takže sú nepremokavé. V teple je najideálnejšou voľbou ultratenký slintáčik, ktorý je tiež trojvrstvový, ale materiál je výrazne tenší, vďaka čomu je ešte priedušnejší. Slintáčik klasickej hrúbky je ideálny na jar a jeseň. V zime je najoptimálnejší hrubší, ktorý chráni pred chladom. Nech už si vyberiete akýkoľvek, zaručene nájdete svoju obľúbenú farbu a vzor!

Aký je rozdiel medzi tenkým a hrubým slintáčikom?

Tenký slintáčik je taktiež vyrobený z troch vrstiev ako klasický slintáčik. Jediný rozdiel je v tom, že tenší materiál je ešte viac priedušný, ľahší, preto sa odporúča používať tento slintáčik v horúčave a klasický slintáčik môžete využiť na jar alebo na chladnejšom mieste. Avšak ani materiál klasických slintáčikov nemožno nazvať hrubým.