Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

Veľká sova

Kašeľ? Bolesť ucha? Bolesť brucha? Alergia? Soľný vankúš Bobojca možno použiť vyhrievaný, chladený alebo pri izbovej teplote na zmiernenie rôznych nepríjemných problémov. Je doplnený o úžasné bylinky a má aromaterapeutický účinok, čo dopomáha k dobrej nálade.
Vďaka svojej väčšej veľkosti udržuje teplo o niečo dlhšie, takže môže byť užitočný aj pre dospelých, v prípade bolesti uší alebo na ohrievanie brucha počas menštruácie.

Zoradiť podľa:

Aké má výhody používanie soľného vankúša

Soľný vankúš veľká sova je o niečo ťažšia, ale nebojte sa ju používať! Menšie deti ho nebudú vedieť vláčiť so sebou hore-dole, ale vďaka väčšej soľnej hmote si soľný vankúš udržuje teplo dlhšie, môže v noci ohrievať väčšiu plochu, vďaka čomu ho môžu aj dospelí lepšie využívať, a kvôli väčšiemu množstvu soli je priaznivý účinok intenzívnejší. Drobci sa s ním radi maznajú, príjemné účinky soľného vankúša cítime aj pri držaní vankúša pri tvári.

Kedy je dobré používať soľný vankúš? 

Soľný vankúš môžete mať pri sebe každú noc. Najlepšie je mať na vankúšoch vždy jeden alebo dva kusy. Pri izbovej teplote sa soľ pri dýchaní odparuje, takže pôsobí príjemne. V období kašľa a prechladnutia budú deti inštinktívne ležať v jeho blízkosti, ale mali by ste sa uistiť, že je naozaj pred nimi.

V ostatných prípadoch, ak vás práve bolia uši, dutiny alebo brucho a ak je vám dlhšie zahrievanie príjemné, vytiahnite soľný vankúš a vložte ho do rúry. Všetky podrobnosti o používaní si môžete prečítať v popise každého výrobku!