Webová stránka používa súbory cookies, prijmite ich používanie!

Špaldový vankúš - Špaldový vankúš s levanduľou


 

Zoradiť podľa:

egészséges alapanyagokból készült, levendulás tönkölypárnák

Myšlienka špaldového vankúša:

Špaldový vankúš sa stal pre mňa evidentným, pretože soľný vankúš v tvare sovy sa každému veľmi páčil, no mnohí ho považovali za príliš ťažký. V súlade s naším prírodným sortimentom som teda vytvorila dekoračné vankúše naplnené špaldovou plevou, ktoré sú nielen ozdobou detskej izby, ale aj najobľúbenejším vankúšikom malých detí.

levendulás tönkölypárna

Výhody špaldového vankúša s levanduľou:

Špaldový vankúš perfektne drží hlavu a optimálne podopiera krk. Vďaka obsahu prírodnej kyseliny kremičitej v špaldovom vankúši má upokojujúci a analgetický účinok. Odporúčam ľuďom bojujúcim s migrénami, podľa ľudových liečiteľov a naturopatov môže špaldový vankúš zmierniť bolesti hlavy a zlepšiť celkovú pohodu. Do špaldových vankúšov sme vložili aj úžasnú levanduľu, ktorá ešte viac upokojuje.

Dizajn špaldového vankúša:

Motívy sovy je obľúbený už niekoľko rokov. Dlhšiu dobu sa tento motív využíva na doplnkoch, bytových zariadeniach a textíliách. Keďže milujeme aj sovy, nebolo pre nás otázke, že prototyp špaldového vankúša Bobojca bude mať tvar sovy. Samozrejme, v budúcnosti rozšírime ponuku špaldových vankúšov; okrem vankúšov v tvare sovy sú v súčasnosti k dispozícií na našom e-shope aj špaldové vankúšiky v tvare veľryby, baránka a žaby.